Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 września 2023    |    Imieniny: Tomasz, Maurycy
22 września 2023    
    Imieniny: Tomasz, Maurycy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, straż, drozdowo, zatrzymanie, podpalaczW dniu dzisiejszym policjanci Posterunku Policji w Rymaniu ustalili sprawców podpaleń na przełomie grudnia i stycznia na terenie miejscowości Drozdowo.


Funkcjonariusze z Rymania, w związku z licznymi pożarami na terenie miejscowości Drozdowo, ustalili dane dwóch mężczyzn podejrzewanych o podpalenia. Jak się okazało, był to 18 i 22-latek, mieszkańcy Drozdowa, służący jako strażacy ochotnicy w OSP Drozdowo. - Ze wstępnych rozmów z mężczyznami wynika, iż motywem podpaleń była chęć zarobku. Obydwaj za każdym razem uczestniczyli w akcjach gaśniczych. Aktualnie prowadzone są dalsze czynności, w tym szacowanie strat oraz ustalanie pokrzywdzonych - mówi sierżant sztabowy Tomasz Kwaśnik, oficer prasowy komendanta powiatowego Policji w Kołobrzegu.

 

informacje kołobrzeg, straż, drozdowo, zatrzymanie, podpalacz

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama