Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, policja, rymań, seniorzyPolicjanci z Rymania oraz Ruchu Drogowego z Kołobrzegu w Zespole Szkół w Rymaniu przeprowadzili spotkanie z seniorami z Klubu Seniora „ Pod Aniołem”.


Podczas spotkania policjanci opowiadali seniorom jak uniknąć oszustw na wnuczka, kominiarza czy inkasenta oraz oszustw w internecie. Przypomnieli podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Funkcjonariusze wskazali zagrożenia wynikające z jazdy pojazdami pod wpływem alkoholu, w czym pomogły zajęcia z alkogoglami.

Policjanci apelowali o wzmożoną czujność oraz radzili, jak postępować, aby nie stać się ofiarą oszustwa. Przestrzegali przed zaufaniem, jakim starsi ludzie obdarzają dzwoniących lub pukających do drzwi nieznajomych. Zwrócili również uwagę na konieczność sprawdzania wiarygodności takich osób oraz właściwe zabezpieczenie swoich domostw. Na koniec spotkania rozdano ulotki informujące o zagrożeniach wynikających z jazdy pojazdami pod wpływem alkoholu.

 

informacje kołobrzeg, policja, rymań, seniorzy

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama