Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, wyprzedzanie,wypadekW ciężkim stanie trafił do szpitala kierowca opla, w którego w Dębicy na drodze krajowej nr 6 uderzyła ciężarówka. Tył auta został zmiażdżony.


Ciężarówkę chciał wyprzedzić jeden z pojazdów, jednak w trakcie manewru prawdopodobnie spaliła mu się turbina, spod maski buchnął dym. Kierowca opla, chcąc uniknąć zderzenia, nacisnął na hamulec, ale zrobił to chyba za mocno, pojazd obróciło i w jego tył wjechała ciężarówka, miażdżąc go. W wyniku uderzenia, kierowca, który, jak wszystko na to wskazuje, nie miał zapiętych pasów, wyleciał przez przednią szybę, doznając poważnych obrażeń. Trafił do szpitala. Miejsce wypadku zabezpieczali strażacy z Rymania i Kołobrzegu.

 

informacje kołobrzeg, wyprzedzanie,wypadek

informacje kołobrzeg, wyprzedzanie,wypadek

informacje kołobrzeg, wyprzedzanie,wypadek

informacje kołobrzeg, wyprzedzanie,wypadek

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama