Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, rymań,ambulansPodstacja Pogotowia Ratunkowego wzbogaciła się o nowy pojazd. Mercedes 319 CDI zastąpił wysłużone auto. Ratownicy z Rymania nie ukrywają zadowolenia.


Pomimo, że ratownicy z Rymania obsługują południową część naszego powiatu i północną powiatu świdwińskiego, to jednak często są wzywani także na pomoc do Kołobrzegu, gdzie bywa, liczba zespołów wyjazdowych jest zbyt mała. Liczba kilometrów bije więc z każdym miesiącem. Stary ambulans szybko zebrał 320 tysięcy kilometrów i trzeba było wreszcie go wymienić. Tak też się stało. Nowa karetka wchodzi w skład podstawowego zespołu wyjazdowego. Jest w pełni wyposażona. Stare auto trafi do Kołobrzegu jako ambulans transportowy.

 

informacje kołobrzeg, rymań,ambulans

informacje kołobrzeg, rymań,ambulans

informacje kołobrzeg, rymań,ambulans

informacje kołobrzeg, rymań,ambulans

informacje kołobrzeg, rymań,ambulans

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama