Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

straż, rymań, samochodyTo historyczna chwila w naszym powiecie. Rzadko zdarza się, aby jednego dnia strażacy otrzymywali aż cztery wozy ratowniczo-gaśnicze.


Kolejna gmina w naszym powiecie zwiększyła bezpieczeństwo swoich mieszkańców i turystów, inwestując w zakup samochodów dla Ochotniczej Straży Pożarnej. - Już kilka lat przygotowywaliśmy się do zakupów nowych samochodów, które miały zastąpić stare Żuki. Wreszcie nam się to udało. To nie tylko większy komfort i jakość pracy strażaków, ale szybszy dojazd od miejsca zdarzenia i niezawodność podczas akcji, a tym samym większe bezpieczeństwo w gminie - mówi Mirosław Terlecki, wójt gminy Rymań.

Zakup 4 lekkich wozów ratowniczo-gaśniczych to koszt niemal 900 tysięcy złotych, z czego dofinansowanie to ponad 670 tysięcy złotych, dzięki wsparciu samorządu województwa. - To była wyjątkowa okazja i naprawdę to, że ten projekt się powiódł, to powód do radości, bo rzadko się zdarza, abyśmy jednego dnia oddawali do służby strażakom aż cztery pojazdy - mówi Anna Mieczkowska, członek Zarządu Województwa i matka chrzestna samochodów. Wozy trafią do Rymania, Gorawina, Drozdowa i Starnina.

straż, rymań, samochody

straż, rymań, samochody

straż, rymań, samochody

straż, rymań, samochody

straż, rymań, samochody

straż, rymań, samochody

straż, rymań, samochody

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama