Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

seniorzy,rymań,balW sali bankietowej zabytkowego Pałacu w Rymaniu odbył się tradycyjny Bal Seniora, zorganizowany przez działający w gminie Klub Seniora "Pod Aniołami".


Klub Seniora działa w ramach Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, który był współorganizatorem balu. Przybyli na niego, obok seniorów z gminy Rymań, seniorzy z okolicznych gmin. Pojawili się również samorządowcy na czele ze starostą Tomaszem Tamborskim oraz Anną Mieczkowską, członkiem Zarządu Województwa. Był także poseł Marek Hok. Wójt Mirosław Terlecki, rozpoczynając dzisiejszą zabawę i życząc niezapomnianych wrażeń, złożył życzenia obchodzącej imieniny Aldonie Więcek, kierownikowi GOPS-u, którą zgromadzeni nagrodzili gromkimi brawami.

 

seniorzy,rymań,bal

seniorzy,rymań,bal

seniorzy,rymań,bal

seniorzy,rymań,bal

seniorzy,rymań,bal

seniorzy,rymań,bal

seniorzy,rymań,bal

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama