Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

piknik,hubertus,rymańI Piknik Hubertowski dobiega powoli końca. Impreza była udana, ale przenikliwe zimno dawało się we znaki wszystkim uczestnikom spotkania.


Do Rymania przyjechali dziś przedstawiciele wielu kół łowieckich, z terenu naszego powiatu Rybitwa, Ryś, Foka, Pantera, ale także Daniel z Białogardu, Słonka ze Świdwina. Można było m.in. zobaczyć myśliwskie trofea, posłuchać sygnałów myśliwskich w wykonaniu Krzysztofa Dyka z Nadleśnictwa Bobolice, posmakować bigosu lub skosztować potraw w wykonaniu gościńskiego Klubu Pętelka. Przybyłych gości na duchu podtrzymywało ognisko, bowiem niska temperatura i miejscami silny wiatr, dawał się we znaki.

piknik,hubertus,rymań

piknik,hubertus,rymań

piknik,hubertus,rymań

piknik,hubertus,rymań

piknik,hubertus,rymań

piknik,hubertus,rymań

piknik,hubertus,rymań

piknik,hubertus,rymań

piknik,hubertus,rymań

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama