Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Toyota wyleciała z drogiPrawdopodobnie wyprzedzanie z nadmierną prędkością skończyło się hamowaniem na chodniku w centrum Siemyśla.


Kierowca samochodu jadącego od strony Kołobrzegu wyleciał z drogi, ściął lampę uliczną i zatrzymał się przy budynku. Jak mówili świadkowie zdarzenia, którzy od razu poinformowali służby ratunkowe kilka metrów dalej na chodniku szła matka z dzieckiem w wózku, niewiele dzieliło ich od tragedii. Do akcji ruszyła straż pożarna z Siemyśla i Kołobrzegu. Kierowcę przebadał Zespół Ratownictwa Medycznego, jednak nie odniósł on żadnych obrażeń. Na miejscu Policja bada przyczyny zdarzenia.

Fot. MH

Toyota wyleciała z drogi
Toyota wyleciała z drogi

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama