Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Drogom do ideału brakuje jeszcze dużoNajgorzej jest na drogach osiedlowych, gminnych i chodnikach w większości gmin naszego powiatu. Nie lepiej jest na drogach powiatowych.


Śnieg na chodnikach i błoto pośniegowe to standard, choć od ustania opadów upłynęło już kilka dni. Niestety, na wielu drogach gminnych pługi do tej pory nie się pojawiły. Piszą o tym nasi czytelnicy, ale są takie miejsca w Kołobrzegu, gdzie niektórzy czekają na odwilż. Przejazd po chodnikach z wózkiem z dzieckiem wymaga nie lada umiejętności. Także droga powiatowa z Charzyna do Rymania pozostawia wiele do życzenia. Zalega na niej dużo śniegu, a miejscami błota pośniegowego. Warunki, pomimo, że śnieg nie pada, w wielu miejscach są jeszcze trudne.

Drogom do ideału brakuje jeszcze dużo

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama