Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zalało szkołę w Charzynie

Ulewy jakie od początku tygodnia przechodzą nad powiatem kołobrzeskim, powodują także straty. Woda zalała dwie kondygnacje Szkoły Podstawowej w Charzynie, która jest obecnie remontowana. Woda uszkodziła ściany, podłogi i sufity. Jak informuje Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Charzynie, która na swoim profilu facebookowym zamieściła zdjęcia, szkoła obecnie nie nadaje się do użytku i wymaga kapitalnego remontu. Dziś miało odbyć się szacowanie strat. Chcieliśmy skontaktować się w tej sprawie z wójtem Markiem Dołkowskim, ale nam się nie udało. W piątek 25 sierpnia o godz. 18.00, w sali wiejskiej w Charzynie odbędzie się zebranie poświęcone temu problemowi.

Zalało szkołę w Charzynie

Zalało szkołę w Charzynie

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama