Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

O remoncie ulicy Szkolnej w Charzynie

Podczas środowego spotkania starosty Tomasza Tamborskiego z dyrektorem Zarządu Dróg Powiatowych w Kołobrzegu Magdaleną Dąbrówką omówione zostały kolejne priorytetowe inwestycje planowane w najbliższym czasie. Po kończącej się właśnie przebudowie ulicy Karlińskiej w Gościnie, Zarząd Dróg Powiatowych w Kołobrzegu przygotowuje się do przetargu na kolejną przebudowę, tym razem mostu w Niemierzu wraz z odcinkami dojazdów na długości ok. 1 kilometra. Jest to pierwszy etap inwestycji, bowiem w ślad za tym ma pójść inwestycja na ulicy Szkolnej w Charzynie.

- Posiadamy projekt na przebudowę, zadeklarowane wsparcie Nadleśnictwa Gościno, Gminy Siemyśl oraz prywatnego inwestora. Koszt po naszej stronie to kwota ok. 2,2 mln złotych. Do tej inwestycji przystąpimy w pierwszej kolejności, gdy tylko uda nam się sprzedać Ośrodek Gryf. Ulica Szkolna w Charzynie jak i ulica Kołobrzeska w Grzybowie są dla nas priorytetem na najbliższy czas. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to już we wrześniu podejmiemy kolejne działania w tym kierunku - mówi Tomasz Tamborski.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama