menu

Pożar budynku w Charzynie

charzyno pożar

Strażacy zostali zaalarmowani o pożarze kotłowni w budynku mieszkalnym w Charzynie. Po wstępnym rozpoznaniu, zlokalizowano ognisko pożaru i przystąpiono do gaszenia. Następnym działaniem było wyniesienie i dogaszenie zgliszczy oraz użycie wentylatora w celu przewietrzenia pomieszczenia. Na szczęście pożar nie zdążył się rozprzestrzenić dzięki właścicielowi, który przed przybyciem strażaków podjął próbę gaszenia.

charzyno pożar
charzyno pożar

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.