Few Clouds

31°C

Kołobrzeg

14 sierpnia 2022    |    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
14 sierpnia 2022    
    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

prąd charzyno

Silny i porywisty wiatr daje się we znaki w miejscowościach Powiatu Kołobrzeskiego, a jego prędkość wzrasta. Powalone drzewo w Charzynie przewróciło się na linię energetyczną, zrywając przewody. Straż Pożarną zawiadomił jeden z mieszkańców, który wskazywał, że iskry spadały po gałęziach na ziemię. Przybyli na miejsce strażacy zabezpieczyli teren i czekali na przyjazd Pogotowia Energetycznego. Po odłączeniu prądu, drzewo ścięto, a powstały ogień ugaszono.

Jednocześnie wszystko wskazuje na to, że sytuacja w naszym regionie będzie się pogarszać. Meteorolodzy zapowiadają we wtorek wiatr wiejący z prędkością 100 km/h.

Fot. MK, OSP Charzyno

prąd charzyno
prąd charzyno
prąd charzyno
prąd charzyno
prąd charzyno

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama