Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

wypadek policja

Tylko tyle zostało z VW Golfa. Do zdarzenia doszło wczoraj w nocy , po godzinie 23. Służby zostały powiadomione o wypadku na drodze między miejscowościami Drozdowo a Trzynikiem. 22 - letni kierowca najprawdopodobniej nie dostosował prędkości pojazdu do warunków panujących na drodze i uderzył bokiem w drzewo rosnące przy drodze. W pojeździe znajdowały się 3 osoby. Pasażerka została przewieziona do kołobrzeskiego szpitala z ogólnymi potłuczeniami, młody pasażer z urazami głowy i złamaną nogą trafił do szpitala w Szczecinie. A sam kierowca obecnie walczy o życie w szpitalu w Gryficach. Nie udało się ustalić stanu trzeźwości kierowcy ze względu na liczne obrażenia. Strażacy musieli rozcinać pojazd aby wydobyć młodego kierowcę. Udało nam się ustalić, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Na miejscu długo pracowali policjanci, którzy musieli ustalić szczegóły zdarzenia. Pojazd został odholowany na policyjny parking przez pomoc drogową.

 

wypadek policja

wypadek policja

wypadek policja

wypadek policja

wypadek policja

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama