Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

wypadek policja kołobrzeg

Do zdarzenia doszło dziś przed godziną 6 rano. Świadkowie zaalarmowali służby o zdarzeniu. Natychmiast na miejsce udały się jednostki OSP Charzyno, OSP Siemyśl i PSP Kołobrzeg oraz policja i ratownictwo medyczne. Jak udało nam się ustalić, świadkowie pomogli wydostać się z pojazdu kierowcy, który doznał złamania uda oraz urazu głowy. Gdyby nie ich natychmiastowa pomoc kierowca mógłby nie przeżyć. Według jego relacji, samochód wpadł w poślizg, obrócił się i uderzył w drzewo. Po uderzeniu pojazd stanął w płomieniach. Strażacy natychmiast przystąpili do akcji gaszenia auta marki Daewoo. Do czasu przybycia Pogotowia Ratunkowego pomocy przedmedycznej mężczyźnie udzielali strażacy. Droga w obu kierunkach była zablokowana. Na miejscu nadal również pracuje Policja. Wszystko działo się na drodze między miejscowościami Nieżyn-Charzyno.

fot. OSP Charzyno

wypadek policja kołobrzeg

wypadek policja kołobrzeg

wypadek policja kołobrzeg

wypadek policja kołobrzeg

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama