Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

pożar straż pożarna siemyśl

Dyżurny straży pożarnej odebrał telefon z informacją o pożarze kotłowni w budynku mieszkalnym w miejscowości Siemyśl. Po przyjeździe pierwszych jednostek straży na miejsce okazało się, że pali się nie tylko kotłownia, ale i poddasze budynku. Po takiej informacji zadysponowano od razu większą ilość jednostek ratowniczych na miejsce. Były tam jednostki OSP z Siemyśla, Charzyna, Świecia Kołobrzeskiego oraz 3 zastępy wraz z podnośnikiem z kołobrzeskiej jednostki. Na miejscu niezbędna była też obecność policji i pogotowia energetycznego. Akcja nadal trwa.

Aktualizacja:
Tak o zdarzeniu napisali strażacy z OSP Siemyśl: "Po dotarciu na miejsce zdarzenia okazało się że pożar z kotłowni po przez drewniany strop rozprzestrzenił się również na poddasze budynku. Działania straży pożarnej polegały na wprowadzeniu trzech rot w aparatach ochrony dróg oddechowych i podaniu dwóch prądów wody w natarciu na palące się materiały w kotłowni i na poddaszu oraz jednego prądu wody w obronie do pomieszczeń nie objętych pożarem jednak zagrożonych bezpośrednio pożarem. Wszyscy mieszkańcy budynku ewakuowali się przed przybyciem Straży Pożarnej. Szybkie i skuteczne działania zapobiegły całkowitemu spaleniu budynku jednak straty są znaczne".

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama