Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W czwartek Gminnym Ośrodku Kultury w Siemyślu odbyło się spotkanie osób zrzeszonych w Klubie Seniora "Złota Jesień". Seniorów odwiedził starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski wraz z członkiem Zarządu Powiatu Agnieszką Bany oraz wójtem Gminy Siemyśl Markiem Dołkowskim.

Obecnie w stowarzyszeniu aktywnie działa 21 seniorów z Gminy Siemyśl. Opiekunką i terapeutką jest Pani Anna Cygan, a Przewodniczącą Pani Janina Poleszak. Wczorajsze spotkanie integracyjne było zorganizowane z okazji Dnia Seniora oraz Dnia Edukacji Narodowej, gdyż wśród członków klubu są również nauczycielki. Z tej okazji starosta wręczył na ręce przewodniczącej drobny upominek wraz z życzeniami i zapowiedział, że odwiedzi seniorki w grudniu przy wspólnym lepieniu pierogów.

 
reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama