Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

wypadek policja charzyno siemysl straż pozarna

Po godzinie 8.30 rano doszło do zderzenia się dwóch pojazdów mercedesa i renault na drodze pomiędzy Charzynem a Siemyślem. Dwie osoby są aktualnie wycinanie z pojazdów przez strażaków, którzy dojechali na miejsce i od razu przystąpili do akcji ratunkowej. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z ruchu drogowego, którzy są już na miejscu wraz z dwoma zespołami ratownictwa medycznego.

Za chwilę więcej informacji. Droga jest zablokowana.

Jak udało nam się ustalić, kierujący renault najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą i zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadącego mercedesa. 3 osoby w zdarzeniu zostały poszkodowane i przewiezione do szpitali.

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama