Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kiermasz Wielkanocny w Charzynie

"Wielkanoc z tradycją" jest organizowane już od lat przy współpracy Rady Sołeckiej oraz KGW z Charzyna, w tym roku także  Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Siemyślu pomaga w przedsięwzięciu. Ręczne malowanie jaj, czy tworzenie  palm na Wielkanoc od zawsze gościły w domach naszych babci i matek. A Panie z Koła Gospodyń Wiejskich podtrzymują tę tradycję i przekazują swoje techniki młodszym pokoleniom. Dlatego chcielibyśmy zachęcić wszystkich do odwiedzenia Naszego kiermaszu, w którego przygotowania były włożone nie tylko czas, ale także serca, które czuć w każdej własnoręcznie przygotowanej pisance.

Zapraszamy 9 kwietnia w sobotę do Sali Wiejskiej w Charzynie od 11:00.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama