Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

To był pysznie wyglądający Kiermasz Wielkanocny

W sobotę w sali wiejskiej w Charzynie odbył się już 21 kiermasz wielkanocny o nazwie "Wielkanoc z Tradycją". Organizatorem tego wyjątkowego wydarzenia był niezmiennie z Koło Gospodyń Wiejskich w Charzynie. Jak co roku, kiermasz przyciągnął tłumy mieszkańców oraz zainteresowanie licznych wystawców.

Podczas tego barwnego kiermaszu odbyły się konkursy na najpiękniejszą palmę, pisanki oraz ciasta wielkanocne, które zostały przygotowane przez koła gospodyń wiejskich z naszego powiatu. Zwycięzcom tych konkursów ufundowane nagrody wręczył osobiście starosta Tomasz Tamborski, oraz Agnieszka Bany.

Wydarzenie, oprócz konkursów i tradycyjnych potraw, pełne było atmosfery radości i wspólnego świętowania, czego dowodem były liczne uśmiechy na twarzach uczestników. Kiermasz wielkanocny "Wielkanoc z Tradycją" nie tylko promował lokalne rzemiosło i kuchnię, ale także integrował społeczność, umacniając więzi międzyludzkie.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama