Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W Siemyślu Marek Dołkowski wójtem na kolejną kadencję

Zakończyło się głosowanie w wyborach na wójta Siemyśla. Wygrał je zdecydowaną przewagą - ponad 60% głosów, dotychczasowy wójt Marek Dołkowski. - Przyjmuję ten wynik z pokorą. Cieszę się z wygranej, ale jeszcze emocje dają o sobie znać. Moim postanowieniem jest nie zawieść tych mieszkańców, którzy mi zaufali. Bardzo dziękuję za każdy głos - mówi zwycięzca. - To nie jest mój sukces. To jest sukces nas wszystkich, radnych, mieszkańców, tym, którzy się angażowali, którzy pomagali, także wszystkim, którzy działają na rzecz gminy, pracowników urzędu oraz wszystkich jednostek - dodaje Marek Dołkowski. Jeden z najważniejszych celów tej kadencji? - Drogi i komunikacja - mówi nowy-stary wójt.

Fot. archiwum

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama