Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2024    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2024    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, kot, siemyślNasz Czytelnik poinformował nas o potrąceniu kota w Siemyślu. Ma jednak zastrzeżenia do pracowników pobliskiego urzędu, bo kotu nie pomogli.


Kota potrącił samochód. Zwierzę zabrały dzieci i zaniosły do Urzędu Gminy w Siemyślu. Jak mówi nasz czytelnik, nie spotkały się tam jednak ze zrozumieniem, gdyż urzędnicy mieli stwierdzić, że tu nie jest przytułek dla zwierząt. To akurat prawda, ale na pewno nie przykład dla najmłodszych. Nasz czytelnik zabrał kota do kartonu i zawiózł do weterynarza, celem zbadania rannego zwierzęcia i ewentualnego leczenia. Dobrze, że na urzędzie nie ma tabliczki "zakaz wprowadzania zwierząt", bo to mogło jeszcze skończyć się mandatowo...

 

informacje kołobrzeg, kot, siemyśl

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama