menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

Lato 2015 - imprezy w Ustroniu Morskim

informacje kołobrzeg, plan,imprez,ustroniePrzed nami najgorętsze miesiące w roku i najzabawniejszy sezon letni w Ustroniu Morskim. Jak zawsze, nad morzem każdy znajdzie coś dla siebie.


W tegorocznym repertuarze imprez nie zabraknie dobrej rozrywki z polskimi kabaretami, spotkań z najlepszymi karykaturzystami i satyrykami, festiwalów kulinarnych, kina letniego i rodzinnych pikników z dobrą muzyką. Imprezowy sezon zakończy święto plonów - czyli Dożynki Gminne z występem gwiazdy - zespołu VIDEO.

 


Kliknij, aby powiększyć

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.