menu

Pan Bóg był szybszy od ratowników...

kościół,ustronieW kościele p.w. Krzyża Świętego w Ustroniu miała miejsce akcja ratunkowa. Na miejsce przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.


Późnym popołudniem w kościele przytomność straciła kobieta. Na miejscu pojawili się ratownicy, którzy natychmiast podjęli reanimację. Podjęto decyzję o wezwaniu na miejsce załogi LPR. Niestety, czynności ratunkowe nie przyniosły rezultatu, a lekarz stwierdził zgon.

 

kościół,ustronie

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.