menu

W Ustroniu można się już kąpać

kołobrzeg,ustronie,kąpieliskoKilka miejscowości na wschód od Ustronia Morskiego miało kłopot z czystością wody. Na szczęście, Sanepid dziś przed południem otworzył kąpieliska.


Padający deszcz spowodował spływ w kierunku morza wód gruntowych. Do wody dostały się również groźne dla ludzi bakterie coli. Woda już się wymieniła i dzisiejsze badania wykazały, że w Ustroniu Morskim można się bezpiecznie kąpać.

kołobrzeg,ustronie,kąpielisko

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.