menu

Trwają poszukiwania starszej kobiety

poszukiwania,sianożętyStarsza pani, cierpiąca na demencję, wyszła z jednego z domków, nic nie mówiąc rodzinie i nie wiadomo gdzie jest. Policja sprowadziła psa tropiącego.


Kobieta przebywała na wczasach w Sianożętach. Część jej rodziny poszła na plażę, a ona została w domku z mężem. Gdy ten spał, kobieta opuściła obiekt i udała się w nieznanym kierunku. Z ustaleń policji wynika, że od kilku dni chciała wracać do domu. Przypuszcza się, że mogła udać się do Kołobrzegu, wsiąść do pociągu i nocą pojechać do Wrocławia.

Sprowadzony na miejsce pies tropiący doszedł do przystanku autobusowego, gdzie zgubił trop. Kobieta zabrała ze sobą torbę i miała pieniądze. Policja zarządziła przeszukanie pociągu jadącego z Kołobrzegu do Katowic na stacji Poznań. Kobietę udało się odnaleźć w Kołobrzegu. Natrafił na nią taksówkarz.

 

poszukiwania,sianożęty

poszukiwania,sianożęty

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.