menu

Wezwali ratowników, a on się kąpał...

ratownicy,ustronieRyk syren i coraz większy tłum ratowników na ustrońskiej plaży. Ktoś wezwał ich, bo myślał, że kąpiący się we wzburzonym morzu mężczyzna tonie.


Nie miejsce ruszyli ratownicy WOPR, strażacy i policjanci. Na miejscu okazało się, że turysta się kąpie, nie wzywał, ani nie potrzebował pomocy. Jak mówią strażacy, tego rodzaju akcje są trudne, gdyż wszyscy się spieszą ratować zdrowie i życie ludzkie, a drogi dojazdowe wokół plaży są zastawione. Trzeba jak najszybciej dojechać na miejsce, trafić według wskazania zawiadamiającego we właściwe zejście na plażę i rozpocząć akcję ratunkową. Ale pomimo całego zamieszania w związku z fałszywym alarmem, jak mówią ratownicy, dobrze jednak, że ludzie zwracają uwagę na to, co dzieje się wokół nich. W tym roku utonął w naszym kraju człowiek na oczach wielu osób, bo nikt nie ruszył mu z pomocą.

 

ratownicy,ustronie

ratownicy,ustronie

ratownicy,ustronie

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.