Broken Clouds

16°C

Kołobrzeg

2 lipca 2022    |    Imieniny: Jagoda, Urban, Otton
2 lipca 2022    
    Imieniny: Jagoda, Urban, Otton

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Koniec II etapu przebudowy ul. PolnejNiemal 1,8 mln zł kosztował remont kolejnego etapu przebudowy ulicy Polnej w Ustroniu Morskim. Jak mówi wójt Jerzy Kołakowski, to bardzo ważna inwestycja dla mieszkańców.


Całkowita wartość zadania opiewała na kwotę 1 800 791,45 zł, z czego połowa dofinansowana została przyznana w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych. Partnerem współfinansującym zadanie był Powiat Kołobrzeski i gmina Ustronie Morskie. Całkowita długość przebudowanego odcinka  wynosi 659,45 metrów. Ulica po przebudowie posiada nawierzchnię bitumiczną z betonu asfaltowego o szerokości 6 metrów oraz ciąg pieszo-rowerowy. Przebudowane zostały wszystkie zjazdy indywidualne oraz publiczne oraz wybudowane zostały nowe zjazdy. W ramach przebudowy wykonana została także kanalizacja deszczowa.

Koniec II etapu przebudowy ul. Polnej

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama