Scattered Clouds

22°C

Kołobrzeg

14 sierpnia 2022    |    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
14 sierpnia 2022    
    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Koniec roku szkolnego w UstroniuW Zespole Szkół w Ustroniu Morskim odbyła się uroczysta gala zakończenia roku szkolnego. Podzielona była na 3 tury, w kategoriach: klasa SP 1-3, SP 4-6, 1-3 gimnazjum.


Uroczystość prowadziła Mariola Ostrowska - dyrektor zespołu szkół. Wspólnie z wychowawcami klas wręczała nagrody dyrektora, nagrody za najlepsze wyniki w nauce, podziękowała również przewodniczącym rad rodzicielskich za zaangażowanie. Oprócz uczniów, również rodzice otrzymali wyróżnienia. Specjalne wyróżnienia i dyplomy, wręczył uczniom zarząd Strażackiej Orkiestry Dętej Morska, na czele z kapelmistrzem Waldemarem Tomoniem i kierownikiem orkiestry Piotrem Darabaszem oraz dyrektorem GOK Kamilem Lepą. Wręczający nagrody dla członków orkiestry wskazali, jak ważną rolę w działalności i promocji orkiestry, pełnią młodzi muzycy.

Koniec roku szkolnego w Ustroniu
Koniec roku szkolnego w Ustroniu

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama