Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

9 czerwca 2023    |    Imieniny: Anna, Pelagia, Felicjan
9 czerwca 2023    
    Imieniny: Anna, Pelagia, Felicjan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Jerzy Kołakowski wygrał wybory w Ustroniu Morskim i pokonał Stanisława Zielińskiego. W Gminie Kołobrzeg bez zmian. Wójtem został Tadeusz Kowalski.


Jerzy Kołakowski jest nowym wójtem Ustronia Morskiego. Dokonał wydawałoby się niemożliwego, a więc pokonał w wyborach faworyta, wieloletniego wójta Stanisława Zielińskiego. Na Kołakowskiego głosowało 957 mieszkańców, czyli 51,9% osób uprawnionych do głosowania. W Ustroniu Morskim odnotowano również najwyższą frekwencję. Teraz Jerzego Kołakowskiego czeka przeprowadzka z gabinetu wicestarosty do gabinetu wójta. Jerzego Kołakowskiego czekają komfortowe rządy: ma większość w Radzie Gminy.

Bez zmian w Gminie Kołobrzeg. Wybory wygrał Tadeusz Kowalski, na którego głosowało 1570 mieszkańców, co daje 57,55% poparcia. O jego wygranej de facto zadecydowali mieszkańcy Drzonowa. Kowalski wygrał z kandydatem Platformy Obywatelskiej - Jerzym Wolskim, ale obecnie ma inny problem, gdyż nie ma większości w Radzie Gminy.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama