Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

9 czerwca 2023    |    Imieniny: Anna, Pelagia, Felicjan
9 czerwca 2023    
    Imieniny: Anna, Pelagia, Felicjan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Strażak ochotnik z Ustronia Morskiego już ponad dobę niemal non stop odśnieża drogi powiatu kołobrzeskiego. Jeździ swoim wielkim zielonym Krazem. Mowa o Janie Dziku.


Zima znów pokazała swoją potęgę. W tym roku jest jednak o wiele lepiej, gdyż Zarząd Dróg Powiatowych dysponuje dwoma Uralami i Krazem. Ten ciężki sprzęt jest niezbędny i w sumie najbardziej skuteczny w walce z ogromnymi zaspami, jakie tworzą się na drogach. Jan Dzik jak zwykle ofiarnie odśnieża całkowicie zapomniane i przez śnieg odcięte od świata miejscowości. Tam gdzie nie ma dróg, Kraz jest jak najlepszym rozwiązaniem.

Jan Dzik swoją pracę rozpoczął wczoraj. Właśnie upływa 25 godzina jego pracy. Gdyby nie on i jego "Zielony Smok", wiele osób jeszcze długo nie mogłoby wyjechać z domu. Choć sytuacja na głównych drogach, co należy podkreślić, jest nadal trudna.

mat. arch.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama