Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

To wydawało się być zwykle zdarzenie drogowe. W Ustroniu Morskim bus najechał na przyczepę ciągnika. Niestety, nie obyło się bez rannych.


O godzinie 15.20 na skrzyżowaniu ulicy Kolejowej i Geodetów ciągnik z przyczepą ze śmieciami skręcał w lewo. Z niewiadomych przyczyn, kierowca busa nie wyhamował i uderzył w przyczepę. Uderzenie było na tyle silne, że spowodowało jej przewrócenie.

Na miejsce zdarzenia przybyło pogotowie ratunkowe. Dwie osoby zostały zabrane do szpitala. Jedna z nich była ciężej ranna, druga - dziecko - miało złamany nos. Z naszych informacji wynika, że są problemy z ustaleniem tego, kto ostatecznie kierował pojazdem. To ustala Policja.

Fot. Czytelnik

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama