Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

21 września 2023    |    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
21 września 2023    
    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Późnym wieczorem na cmentarz w Rusowie przyjechali policjanci. Niedługo potem dołączyli do nich strażacy ochotnicy. Co kryje cmentarz w Rusowie?


Zainteresowanie na cmentarzu wzbudził tajemniczy krzyż namalowany na jednym z drzew. Jeden ze świadków zarzekał się, że go tu wcześniej nie było. I ziemia niedaleko drzewa wyglądała tak dziwnie, jakby się zapadła. To co było widać po stopnieniu śniegu wskazuje na to, że ktoś tu coś majstrował.

O całej sprawie kołobrzeską Policję poinformował wójt Jerzy Kołakowski. - Sprawa wygląda dziwnie, uzyskałem taką wiedzę i podzieliłem się nią z funkcjonariuszami - mówi wójt Ustronia Morskiego. Policjanci przybyli na miejsce poprosili o pomoc strażaków ochotników z Ustronia Morskiego. Ci odpalili agregat prądotwórczy i przystąpili do kopania. Poszukiwano ewentualnie ludzkich szczątków, ale zbyt głęboko dokopać się nie udało. Ziemia nadal jest zmarznięta. Próbowano ściągnąć koparkę, ale będzie to możliwe dopiero w czwartek. Do tego czasu cmentarz pozostał pod odpowiednią obserwacją. Czy uda się rozwikłać tajemnicę czerwonego krzyża na drzewie?

współpraca GM

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama