Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

27 maja 2024    |    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
27 maja 2024    
    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

kurna chata ustronie

Zespół Kurna Chata pochodzący z Ustronia Morskiego reprezentuje na scenach całej Polski i za granicą nasz nadmorski region. Na swoim koncie ma wiele sukcesów, a ich koncerty są źródłem różnorodnych i inspirujących przeżyć artystycznych. 17.11.2018 (sobota) odbędzie się jubileusz dziesięciolecia zespołu. Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w wydarzeniu, które będzie miało miejsce w Gminnym Ośrodku Kultury w Ustroniu Morskim o godzinie 18:00.

Przed urodzinami jeszcze Kurna Chata ma szansę reprezentować gminę Ustronie Morskie w konkursie Scena Otwarta na 28. Międzynarodowym Festiwalu Mikołajki Folkowe w Lublinie. Mają szansę wyłącznie dzięki Państwa głosom! Prosimy o wejście w link i kliknięcie "Kurna Chata". Głosy oddawać można codziennie do 16.11 włącznie. Zespół serdecznie liczy na Państwa wsparcie (kliknij).


reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama