Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

borkowska ustronie

Z 10-dniowym opóźnieniem w Biuletynie Informacji Publicznej ukazała się informacja o powołaniu zastępca wójta gminy Ustronie Morskie. 21 grudnia, Bernadetta Borkowska wydała zarządzenie o powołaniu zastępcy wójta. Funkcję tę obejmie Sylwia Halama, dotychczasowy kierownik Referatu Organizacyjno-Administracyjnego Urzędu Gminy Będzino. To zarządzenie zostało opublikowane dopiero w dniu dzisiejszym. Co więcej, temat powołania nowego stanowiska w Urzędzie Gminy w postaci zastępcy wójta, nie stanął na sesji Rady Gminy Ustronie Morskie, ani nie dowiedziała się o tym opinia publiczna.

O sprawę zapytaliśmy wójt Bernadettę Borkowską. Jak nam powiedziała, obecnie nie ma sekretarza gminy, przebywa na zwolnieniu lekarskim, a ktoś musi w urzędzie pracować. Dlatego do pomocy, Borkowska powołała zastępcę, ale jak mówi, to tylko funkcja okresowa i po uregulowaniu spraw związanych z funkcją sekretarza, mają być kolejne zmiany w urzędzie.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama