Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

O wielkim szczęściu mogą mówić dwie kobiety jadące w kierunku Kołobrzegu. Ich auto wpadło w poślizg, odbiło się od innego auta, dachowało i wylądowało w rowie.


Do zdarzenia doszło po godzinie 16 na drodze krajowej nr 11 na wysokości zjazdu do Ustronia Morskiego. Padający śnieg i oblodzona droga szybko dała się we znaki. Jadące z Koszalina renault wpadło w poślizg, wpadło na jadącego od strony Kołobrzegu Forda Escorta, przewróciło się na dach i zatrzymało w rowie. Do tego groźnego wypadku doszło w momencie, gdy kobieta kierująca renault wyprzedzała w okolicy skrzyżowania. Więcej szczęścia miał ford, który z niewielkimi uszkodzeniami zjechał w pole.

Pierwsi na miejscu pojawili się strażacy ochotnicy z Ustronia Morskiego. To oni udzielili pomocy poszkodowanym kobietom i przekazali je załodze pogotowia ratunkowego, która przetransportowała je do Szpitala Regionalnego w Kołobrzegu. Na drodze odbywał się ruch wahadłowy, utworzył się niewielki korek. Policja apeluje do kierowców, aby ze względu na zamarzający śnieg zachowali szczególną ostrożność.

Tekst i fot. MG

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama