Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

21 września 2023    |    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
21 września 2023    
    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

W godzinach popołudniowych policjanci zostali zawiadomieni o autobusach, które miały wieźć pracowników firmy SuperFish. 3 pojazdy zostały wycofane z ruchu.


Trzy autobusy w tym stanie nie powinny przewozić ludzi - tego zdania byli policjanci, którzy przyjechali do Kukinki w Gminie Ustronie Morskie skontrolować pojazdy czekające na pasażerów. Jak powiedział nam Andrzej Duda, oficer prasowy komendanta powiatowego Policji, stan tych pojazdów był zły, lub nie były one przystosowane do przewożenia ludzi. Dlatego policjanci zatrzymali 3 dowody rejestracyjne. Mało tego, jeden z kierowców kierował pojazdem bez uprawnień. W konsekwencji pojawiły się również mandaty karne. Policja przypomina, że każdy, kto ma wątpliwości co do stanu pojazdu, którym świadczona jest usługa komunikacyjna, ma prawo poprosić policję o jego sprawdzenie. W większości przypadków, wątpliwości pasażerów są zasadne...

Fot. MG

 reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama