Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

21 września 2023    |    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
21 września 2023    
    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Dziś po godzinie 12, dozorca "Orlika" w Ustroniu Morskim zaalarmował strażaków o pożarze łąki, znajdującej się w bliskim sąsiedztwie przedszkola i boiska "Orlik".


Szybko rozprzestrzeniający się pożar próbowali ugasić pobliscy mieszkańcy, jednak bezskutecznie. W przeciwieństwie do wczorajszej akcji w Wieniotowie, strażakom tym razem udało się dojechać wozem bojowym bezpośrednio w miejsce pożaru. Dzięki temu, do gaszenia można było użyć środka gaśniczego ze zbiornika zamontowanego w samochodzie. Wypalonych zostało około 40 arów. Trawa i powietrze mają obecnie małą wilgotność, co sprzyja pożarom łąk. Strażacy apelują o zdrowy rozsądek, tym bardziej, że wypalanie traw jest niezgodne z prawem.

MG

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama