Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

strażacy kołobrzeg

W sobotę, o miano najlepszej drużyny w powiecie kołobrzeskim rywalizowały Ochotnicze Straże Pożarne. Rywalizacja odbywała się grupach drużyn kobiecych i męskich. Gospodarzem zawodów była Gmina Ustronie Morskie. Poszczególne gminy reprezentowane były przez jednostki OSP: Dygowo, Charzyno, Rusowo w grupie kobiet oraz Czernin, Wartkowo, Korzystno, Stary Borek, Gorawino, Świecie Kołobrzeskie i Rusowo w grupie mężczyzn. Po zaciętej rywalizacji najwyższe trofea powędrowały do drużyn kobiecych z Rusowa, Dygowa i Charzyna oraz drużyn męskich ze Świecia Kołobrzeskiego, Rusowa i Korzystna. Nagrody rzeczowe dla zwycięskich drużyn ufundował starosta Tomasz Tamborski, natomiast puchary - komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu Krzysztof Makowski.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama