Light rain

7°C

Kołobrzeg

21 lutego 2024    |    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
21 lutego 2024    
    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

ustronie kościół

Mieszkanka Ustronia Morskiego zadzwoniła dziś na numer alarmowy Policji. Poprosiła funkcjonariuszy o pomoc w związku z tym, że głośników na kościele Podwyższenia Krzyża Świętego słychać było, jej zdaniem, zbyt głośne dźwięki. Na zewnątrz słychać było to, co dzieje się w kościele, a więc odprawianą mszę. Jak mówi Tomasz Kwaśnik, oficer prasowy komendanta powiatowego Policji w Kołobrzegu, policjanci przybyli na miejsce, ale nie stwierdzili zakłócania porządku publicznego, ani tego, aby dźwięk z głośnika był w jakiś sposób uciążliwy. Głośnik na zewnątrz ustawiony jest dla osób, które nie mieszczą się w kościele podczas mszy, lub jest im po prostu zbyt duszno. W okresie wakacyjnym do Ustronia Morskiego przybywają turyści i kościół parafialny nie jest w stanie pomieścić wszystkich. Kobieta została pouczona co do przysługujących jej praw w tej sprawie, może zgłosić stosowne roszczenie do sądu.

ustronie kościół

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama