Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

paczka ustronie

Od 6 lat z pomysłu Pani Wiktorii Kotlińskiej - pracownika Przedszkola Publicznego w Ustroniu Morskim - dzieci z tej placówki wraz z rodzicami, co roku, przed Świętami Bożego Narodzenia brały udział w zbiórce do ogólnopolskiej szlachetnej paczki. Od 4 lat zbiórka organizowana była na teranie gminy Ustronie Morskie. Zawsze była to paczka dla potrzebujących rodzin z dziećmi.

Po raz pierwszy w tym roku w porozumieniu z dyrektorem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ustroniu Morskim - Izabelą Poznańską, paczki trafią do seniorów z gminy, których niskie dochody (emerytury, renty), nie pozwalają na zaspokojenie podstawowych potrzeb życiowych. Paczki zostały przekazane potrzebującym podczas uroczystej wigilii w GOPS w Ustroniu Morskim. Dzięki darczyńcom zebrano mnóstwo chemii oraz produktów sypkich, za co serdecznie dziękujemy.

paczka ustronie

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama