Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

basen ustronie

Wczoraj, pierwsi klienci basenu „Helios” w Ustroniu Morskim, zaczęli uskarżać się na szczypanie oczu i delikatne duszności. Dyrektor obiektu, Zenon Wajgert twierdzi, że osoby z sanatorium i pobliskich hoteli, jak i inni klienci często oddają mocz do basenu lub jacuzzi. Wczoraj wieczorem wymieniono wodę w jacuzzi i wyczyszczono filtry. Uznano to za wystarczające i otwarto dziś basen ponownie. Podczas porannych lekcji młodzież oraz nauczyciele uskarżali się na wysokie stężenie chloru w powietrzu. Niektórzy mieli problem z oddychaniem. U kilku osób po wyjściu z basenu pojawiły się zaczerwienienia na skórze. Na szczęście nikt nie wymagał hospitalizacji.

Jak poinformował nas dyrektor Wajgert, dziś przyjechał technolog, który sprawdza parametry urządzeń. Basen ok. godz. 11 został zamknięty. Trwa wymiana wody i przeprowadzone ma zostać czyszczenie filtrów. 21 grudnia zakończyła się trzytygodniowa przerwa technologiczna, gdzie wymieniono filtry, wodę oraz wyczyszczono i zamontowano nowa wentylację. - Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to basen zostanie otwarty jutro. Jeśli nie, przerwa potrwa dłużej – informuje dyrektor.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama