Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

12 kwietnia 2024    |    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
12 kwietnia 2024    
    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

ustronie straż

Siedziba Ochotniczej Straży Pożarnej w Ustroniu Morskim wzbogaciła się o kolejną atrakcję. Oprócz wyeksponowanego przed remizą, zabytkowego wozu strażackiego, wyremontowanego przed kilku laty przez ustrońskich strażaków, od dziś można podziwiać obrazy przedstawiające strażaków podczas akcji. Malowidła wykonał koszaliński artysta plastyk Cukin z pracowni "Cukin Art", znany autor wielu bajecznych murali i propagator streetartu. Trzy bramy wjazdowe do OSP zostały ozdobione grafikami pobudzającymi wyobraźnię i pozwalającymi przenieść się w świat walki z żywiołem. Ponadto,  OSP Ustronie Morskie samodzielnie odnowiło fasadę budynku.

Strażacy pragną podziękować darczyńcom, mieszkańcom Ustronia Morskiego, za pomoc datki składane na zlecenie wykonania grafik. Pomocy udzielił kolega Robert Bałtruszis, który użyczył podnośnik umożliwiający wykonywanie prac przy fasadzie.

ustronie straż

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama