Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

13 kwietnia 2024    |    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław
13 kwietnia 2024    
    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

astra ustronie

16 czerwca podczas walnego zebrania klubu NKS Astra Ustronie Morskie wybrane zostały nowe władze. Prezesem klubu został Marcin Walkowiak, sekretarzem Kinga Kurkowska, członkami zarządu Sebastian Karczewski, Maciej Kowalski, Artur Walkowiak. Przewodniczącą Komisji Rewizyjnej została wybrana Natalia Jastrzębska. Dodatkowo w skład poszczególnych komisji weszli: Robert Kucharycz, Tadeusz Skrzypek, Sławomir Konarski oraz Dariusz Myszkier.

- Chcemy postawić na rozwój grup młodzieżowych w klubie, z zachowaniem tradycji i poziomu sportowego pierwszej drużyny piłkarskiej. Z poszanowaniem przeszłości i ludzi tworzących Astrę, dbając o teraźniejszość, cały czas myśląc o przyszłości naszego klubu. Myśląc o rozwoju grup młodzieżowych pamiętamy, że jeszcze nie tak dawno, pod wodzą trenerów Sławomira Konarskiego i Łukasza Wiśniewskiego nasza liczna młodzież i dzieci odnosiły sukcesy w swoich rozgrywkach. Było naprawdę dużo dzieci w Astrze. Naszą rolą jest obecnie aktywizacja dzieci i młodzieży, zachęcanie do uprawiania sportu, w myśl zasady "W zdrowym ciele, zdrowy duch". Chcemy by nasz klub stał się bardziej otwarty dla społeczności lokalnej, być może kilkusekcyjny w przyszłości. Przecież oprócz historycznych występów drużyny piłkarskiej seniorów Astry, w tym na szczeblu 3 ligowym, w przeszłości w Ustroniu Morskim prężnie działała sekcja siatkówki na poziomie 2 ligowym! Wówczas Prezesem naszego klubu był mój śp. ojciec Leszek Walkowiak. Jesteśmy otwarci na współpracę z wszystkimi osobami, którym dobro naszego klubu leży na sercu. Astra była, jest i będzie ustrońska! Nas wszystkich, jednocześnie z poszanowaniem roli osób napływowych oraz z okolicznych miejscowości, które ją współtworzyły od 1954 roku – mówi prezes Marcin Walkowiak.


reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama