Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Inwazja marketów pod Kołobrzegiem. Na razie padło na Ustronie Morskie. Jak grzyby po deszczu powstaje tam "Lidl", a ma być jeszcze "Biedronka".


Sklepy sieciowe nastawiają się na turystów. I to masowo, nie tylko w Kołobrzegu. W tym sezonie postawiono na Ustronie Morskie. Przy skrzyżowaniu z drogą krajową nr 11 powstaje market "Lidl". Obecnie wykańczane są fundamenty. Na kilkuset metrach stanie pierwszy market w historii Ustronia Morskiego. Budowlańcy mają pełne ręce roboty. Obiekt, którego jeszcze nie widać, ma zostać oddany jeszcze w czerwcu, przed sezonem. Budowniczowie mostu na ulicy Solnej w Kołobrzegu powinni pojechać tam na wycieczkę i zobaczyć, jak to się robi...

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama