Light Snow

-2°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2023    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2023    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

6 osób rannych w tym 1 bardzo ciężko - to bilans wypadku do jakiego doszło rano w Ustroniu. Śmigłowiec LPR zabrał ranną 17-latkę do Szczecina.


Trzy samochody zderzyły się na krzyżówce drogi krajowej nr 11 z drogą do Kukinii i Sianożęt.  Jadąca z Kukinii czerwona Mazda najprawdopodobniej nie zdążyła przejechać skrzyżowania i uderzyła w nią Toyota Avensis jadąca od strony Kołobrzegu. W wyniku zderzenia, Toyota odbiła się i uderzyła w stojące przed skrzyżowaniem trzecie auto. W wyniku dużej siły uderzenia, Toyota wyleciała z drogi i wylądowała w polu.

Na miejscu jako pierwsi zjawili się strażacy z Ustronia Morskiego, wzmocnieni kolegami z PSP Kołobrzeg (w Ustroniu od rana trwają przygotowania do zawodów strażackich). W ciągu kilku chwil do wypadku przybyli strażacy z Kołobrzegu, razem z ratownikami medycznymi. W wypadku rannych zostało 6 osób. 17-letnia kobieta z czerwonego auta, które wyjechało od strony Kukinii została bardzo ciężko ranna i w tym stanie nie nadawała się do transportu "erką". Na miejsce został wezwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dziewczyna z licznymi obrażeniami została odtransportowana do szpitala w Szczecinie. Pozostałe osoby, w tym ranne dziecko, odwieziono do szpitala w Kołobrzegu.

Fot. MGreklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama