Light Snow

-2°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2023    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2023    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Majówka w Ustroniu przebiega pod znakiem Dni Ustronia Morskiego. Z tej okazji przygotowano dla mieszkańców i gości wiele atrakcji. Hitem był Norbi.


1 maja muszla koncertowa w Ustroniu Morskim gościła nie tylko muzyków, ale i zespoły taneczne. Publiczność owacyjnie przyjęła występy zespołów Jantar1 i Jantar2, Demesis, Care not, kabaretu DNO i Norbiego. Na godzinny koncert Norbiego, który rozpoczął się o godzinie 20, przybyło sporo młodzieży od lat 5 do 105. Następnie do tańca przygrywał zespół muzyczny Waldka Tomonia. Niestety, o 22 zabawa została przerwana wyłączeniem prądu. Z naszych informacji wynika, że dzierżawca podpisał umowę z zakładem energetycznym według której zasilanie miało być dostępne tylko do godziny 22.

MG
fot. Mieszko Majba, MG

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama