Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W Ustroniu Morskim doszło do awantury i rękoczynów w jednym z lokali. Klienci bili właściciela lokalu. W jego obronie stanęło kilku mężczyzn.


Z relacji świadków zdarzenia, z którymi rozmawialiśmy bezpośrednio po zajściu, kilku klientów ubliżało właścicielowi smażalni oraz żądało zwrotu pieniędzy za spożywany posiłek. Właściciel próbował ich wyprosić i oszczędzić nerwów reszcie klientów, którzy byli coraz bardziej zdegustowani agresywnym zachowaniem awanturników. Doszło do szarpaniny, właściciel smażalni otrzymał ciosy m.in. w głowę. W jego obronie stanęli siedzący przy sąsiednim stoliku mężczyźni. Po chwili bójka przeniosła się na zewnątrz. Prowodyrzy zamieszania zostali pobici i wsiedli do samochodu, próbując odjechać, natomiast pozostali uczestnicy bójki uciekli w kierunku plaży. W tym momencie na miejscu pojawili się funkcjonariusze policji, którzy wylegitymowali pobitych zadymiarzy i zabrali ich z sobą na komisariat celem złożenia zeznań. Oczywiście, uważają się oni za ofiary całego zajścia.

MG

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama