Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

W Ustroniu Morskim nie ma żadnego muzeum… Nie szkodzi! Na jedną noc, 13 maja, we wspaniałe muzeum zamieni się Gminny Ośrodek Kultury.


Noc Muzeów organizowana jest na całym świecie. Jest to impreza kulturalna, polegająca na udostępnianiu muzeów, galerii i instytucji w wybranym dniu w godzinach nocnych. Pierwsza Noc Muzeów („Lange Nacht der Museen”) miała miejsce w Berlinie w 1997. Z powodu jej dużego powodzenia zaczęły powstawać podobne imprezy w innych miastach, m.in. pod nazwą „Nuit Blanche” w Paryżu i „museums-n8” w Amsterdamie. Obecnie organizuje je ponad 120 miast Europy. W tym roku Ustronie Morskie dołączy do tej grupy.

GOK przygotował na ten wieczór wystawę starych zdjęć i pamiątek z Ustronia Morskiego oraz spotkanie dyskusyjne z Hieronimem Kroczyńskim, wieloletnim dyrektorem Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu i Andrzejem Pogonowiczem, badaczem historii Ustronia Morskiego. Prelekcjom towarzyszyć będzie pokaz multimedialny.
Zapraszamy 13 maja o godz. 20:00.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama