Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Nie lada problem mieli strażacy z OSP z Ustronia. Zostali wezwani do pożaru traw w Wieniotowie, ale na miejscu okazało się, że płoną trawy w aż 10 miejscach.


W środę około 17:30 strażacy otrzymali wezwanie do miejscowości Wieniotowo. Pracownik ochrony przetwórni ryb początkowo sam próbował zgasić zauważony pożar traw, jednak gdy zorientował się, że źródeł ognia jest więcej, czym prędzej wezwał na pomoc strażaków. Ci musieli rozproszyć się w małe grupy, by w jak najkrótszym czasie zdławić co najmniej 10 pożarów traw na terenie bezpośrednio sąsiadującym z przetwórnią. Strażacy z OSP Ustronie Morskie nie mogli się nadziwić głupocie dowcipnisia, który prawdopodobnie idąc wzdłuż płotu przetwórni wzniecił aż 10 ognisk.

MG

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama